Vedúci zmeny veľkoobchodu kvetín Storge SK

Storge SK s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 9, 821 04 Ružinov
Termín nástupu
ihneď
1 900 EUR/mesiacbrutto mzda 1300€ + 600€ odmeny + nadčasy + príplatky soboty/nedele/sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolná a organizačná činnosť pracovníkov na zmene
Koordinácia jednotlivých pracovných skupín vo Veľkoobchode
Kontrola množstva a kvality tovaru pri prijme rezaných kvetov
Komunikácia so zákazníkmi
Práca v dvojzmennej prevádzke vrátane víkendov
Reporting nadriadenému
Spracovanie objednávok až po vychystanie tovaru pre zákazníkov Veľkoobchodu
Kontrola vychystávania objednávok
Príprava harmonogramu zamestnancov
Kontrola dochádzky zamestnancov
Riadenie činnosti vodičov na jednotlivé linky a komunikácia s nimi

Zázemie silnej spoločnosti
Priateľský kolektív
Možnosť sebarealizácie a profesionálneho rastu
Dôkladné zaškolenie
Moderné pracovné prostredie
Príspevok na stravovanie
Mobilný telefón
Notebook
Motivujúce finančné ohodnotenie
Zamestnanecká zľava na celkový sortiment

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax vo veľkoobchodnej prevádzke výhodou, nie podmienkou
Vodičský preukaz skupiny C výhodou, nie podmienkou
Orientácia na zákazníka a dobré komunikačné schopnosti
Časovú flexibilitu
Skúsenosť s riadením kolektívu minimálne 15-tich zamestnancov
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilitu, vysoké pracovní tempo
Vyjednávanie - Mierne pokročilý

Sme najväčší veľkoobchod kvetín na Slovensku. Rezané kvety nakupujeme on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celého sveta. Máme širokú ponuku interierových a exterierových kvetov. Súčasťou ponuky nášho veľkoobchodu je aj veľký sortiment doplnkového tovaru, ktorý môžete využiť nielen pri aranžovaní kvetín, ale aj pri dekorovaní interiérov.
ID: 4431371  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac