Obchodný zástupca Storge SK Veľkoobchod kvetín

Storge SK s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov
Oslovovanie potenciálnych zákazníkov, profesionálne prezentovanie aktivít spoločnosti a produktov
Analýza a monitorovanie trhu, zisťovanie potrieb zákazníkov
Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov založených na vzájomnej dôvere
Marketingové aktivity súvisiace s obchodom
Obchodné stretnutia a starostlivosť o zákazníka
Spracovávanie a následná analýza správ o výsledkoch predaja
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Flexibilný pracovný čas
Možnosť bezplatného vzdelávania a osobného rozvoja
Možnosť podieľať sa na rozvoji obchodného oddelenia a smerovaní obchodných aktivít spoločnosti
Telefón, notebook a služobné auto s možnosťou využitia aj na súkromné účely
Provízny systém hodnotenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Maďarský jazyk - výhodou - nie je podmienka
Nemecký jazyk – výhodou - nie je podmienka
Aktívny prístup a komunikácia
Dravosť a cieľavedomosť
Príjemné vystupovanie
Prezentačné, argumentačné a vyjednávacie zručnosti
Schopnosť doťahovať veci do konca
Orientácia na výsledky

Sme najväčší veľkoobchod kvetín na Slovensku. Rezané kvety nakupujeme on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celého sveta. Máme širokú ponuku interierových a exterierových kvetov. Súčasťou ponuky nášho veľkoobchodu je aj veľký sortiment doplnkového tovaru, ktorý môžete využiť nielen pri aranžovaní kvetín, ale aj pri dekorovaní interiérov.

Kontakt

ID: 4431326  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac