Manažér/ka predajne inSPORTline Košice

inSPORTline, s. r. o.

Miesto práce
Tr. arm. gen. Svobodu, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda 1000 € + 200 € osobné ohodnotenie + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevezmete zodpovednosť za plynulý chod prevádzky a spokojnosť zákazníkov
- zodpovedáte za dosahovanie stanovených cieľov a ekonomických výsledkov prevádzky
- zabezpečujete poskytovanie profesionálneho zákazníckeho servisu na všetkých
úrovniach
- ste v kontakte so zákazníkom a získavate spätnú väzbu od zákazníka
- riadite a motivujete zamestnancov tímu predajne - stávate sa ich
vzorom
- plánujete časový rozvrh práce pre členov tímu
- riadite skladové zásoby prevádzky
- je dôležité mať prehľad a preto pravidelne pripravujete a vykonávate inventúry
- riešite administratívnu činnosť súvisiacu s chodom prevádzky
- reportujete a pravidelne komunikujete s nadriadenými

- motivujúce finančné ohodnotenie + odmeny z predaja + bonusové finančné
odmeny
- zamestnanecké benefity
- výrazné zamestnanecké zľavy
- príspevok pri výročí zamestnania v spoločnosti
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť kariérneho rastu
- práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte VÝHRADNE na emailovú adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ukončené stredoškolské, alebo vysokoškolské
vzdelanie
- tímový duch a schopnosť motivovať
- pozitívny prístup k obchodu
- preukázateľné skúsenosti a výsledky v oblasti
predaja
- analytické a komunikačné schopnosti na vysokej
úrovni
- minimálne 2 ročné skúsenosti s riadením tímu

Spoločnosť inSPORTline s.r.o. je významným slovenským predajcom fitness zariadení, výrobkov a vybavenia pre šport, bicyklov, elektro-bicyklov a doplnkov pre vyznávačov motocyklového športu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2916870  Dátum zverejnenia: 6.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac