Obchodný zástupca

STORAGE, s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiaczákladná mzda + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste priebojný, samostatný, komunikatívny, tímový hráč, radi cestujete a pracujete s ľudmi? Máte obchodného ducha a dokážete predávať produkty, starať sa o existujúcich a aktívne vyhľadávať nových zákazníkov? Máte technické myslenie? Ste z Nového Mesta nad Váhom alebo blízkeho okolia (podmienka)?
Hľadáme práve Vás!

Sme firma zaoberajúca sa skladovacími systémami. Zariaďujeme firmy komplexným vybavením ako sú regálové systémy, plastové prepravky, dielenský nábytok, kancelárske potreby. Navrhujeme optimálne riešenia pre správne fungovanie skladov, výroby.

Čo Vám ponúkame?
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.
- mladý kamarátsky kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobný automobil a mobil...

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- uprednostňuje uchádzačov s praxou na podobnej pozícii
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou (nie podmienkou)
- znalosť ekonomického systému POHODA výhodou
- nutnosť vodičského preukazu B
- spoločenský a komunikatívny typ
- kreatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- obchodný duch

Naša spoločnosť STORAGE, s.r.o., je profesionál v oblasti skladových systémov. Rozsahom našich služieb a produktov patríme k absolútnej špičke na trhu. Ponúkame kompletný sortiment služieb a produktov pre sklady, dielne či výrobné linky. Máme 25 ročné skúsenosti s návrhmi a realizáciou skladových riešení a našimi klientmi sa za tento čas stali také spoločnosti ako Kia Slovakia, Samsung Slovakia, Ikea či Whirlpool a mnohé ďalšie. Pridajte sa teraz k našim spokojným zákazníkom aj vy!
V čom sme jedineční?

Každý problém, s ktorým sa stretneme je pre nás výzvou. Radi vám pomôžeme a poradíme pri zariaďovaním vašich skladových priestorov. Uvedomujeme si, že každá spoločnosť a skladový priestor majú svoje špecifiká a pokúšame sa riešiť požiadavky našich zákazníkov individuálne k ich maximálnej spokojnosti. Optimalizáciou a efektívnym využitím skladových či výrobných priestorov tak môžeme priamo prispieť k zvýšeniu efektivity práce aj vo vašej spoločnosti. Pridajte s k nám aj Vy !

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3251480  Dátum zverejnenia: 4.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac