Logo STOP LUP, s.r.o.

Ponúkame prácu pre elektrotechnika v stabilnej a úspešnej firme

STOP LUP, s.r.o.

Miesto práce
Sasinkova 9, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 250 - 1 650 EUR/mesiacvýška mzdy bude stanovená podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STOP LUP, s.r.o. predstavuje tím mladých ľudí, ktorí sa našli vo svojej práci. Sme v oblasti technickej bezpečnosti jedna z popredných firiem v regióne, ktorá ponúka sebarealizáciu a technologicky zaujímavú prácu. Hľadáme šikovného elektrotechnika do nášho tímu, ktorý nám pomôže inštalácii našich riešení.

Čo Ťa u nás čaká:
• inštalácia kamerových a zabezpečovacích systémov, fotovoltických elektrární.
elektronických protipožiarnych systémov a ozvučovacej techniky
• spracúvanie prichádzajúcich požiadaviek od členov tímu, ktorého si súčasťou a
zákazníkov;
• servisné výjazdy;
• oživovanie a odladzovanie zariadení a riešení.

To, že je pracovať u nás skvelý nápad, potvrdzuje i:
• firemná kultúra, kde sú zamestnanci na prvom mieste;
• spolupráca s veľkými a známymi firmami na slovenskom trhu;
• skvelý tím a príjemné rodinné pracovné prostredie;
• príspevok na stravné lístky nad rámec zákona;
• možnosť ďalšieho vzdelávania; školenia a certifikácie známych technológii ako Jablotron, SONY, BOSCH, PARADOX,DAHUA,...
• pitný režim, výborná káva; možnosť používania automobilu na individuálne účely.
• práca na moderných technológiách

• poskytnutie parkovacieho miesta
• kompenzácia mzdy pri PN
• firemné akcie - grilovačky, eventy
• flexibilný pracovný čas

Ak si sa v danej pracovnej ponuke našiel a vidíš sa ako náš nový kolega, neváhaj nám napísať!

Pošli svoj životopis a my si ho s radosťou prečítame.
Vopred ďakujeme za jeho zaslanie.

Telefonicky budeme kontaktovať tých záujemcov, ktorí spĺňajú požiadavky, aby sme si dohodli stretnutie.
Radi uvidíme osobne a vyskúšame Tvoju zručnosť pri práci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame od teba:
Manuálnu zručnosť
• zodpovednosť a spoľahlivosť;
• zmysel pre detail a poriadok -
• samostatnosť a flexibilitu;
• ochotu vycestovať na výjazd k zákazníkovi;
• schopnosť tímovej práce;
• záujem o nové technológie a snahu učiť sa;

Nasledujúce znalosti sú výhodou:
• skúsenosti s integráciou technológii

STOP LUP, s.r.o. 15 rokov na trhu predstavuje dynamickú spoločnosť s odborným zázemím, licenciami pre poskytovanie daných služieb a príslušnou certifikáciou. Partner zelená domácnostiam. Strategický partner pre montáž priemyselnej automatizácie f. NASA SLOVAKIA. Pre zákazníkov dodávame riešenia presne podľa ich potrieb a požiadaviek, pričom integrujeme technológie svetoznámych výrobcov. Našim hlavným pilierom sú dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi, pre ktorých dodávame zmluvnú servisnú podporu.
Cert.: ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013, ISO 37001:2016, ISO 45001:2018, ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anton TOMÁŠ
E-mail: poslať životopis
ID: 4840221  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac