Asistentka, Recepčná

BOOSTER INVEST management s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
asap
Od 1 100 EUR/mesiacMzda sa mení hneď po skúšobnej dobe k obojstrannej spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú, komunikatívnu a flexibilnú osobnosť, ktorá bude pravou rukou CEO a bude nás reprezentovať v súlade s našou kultúrou a hodnotami.
Budete pracovať v príjemnom, reprezentatívnom a dynamickom prostredí založenom na vzájomnej dôvere a rešpekte. Vašou zodpovednosťou bude:

• Zabezpečenie a zodpovednosť za chod kancelárie, aby prostredie bolo
vždy príjemné a reprezentatívne pre návštevy aj nás (dodržiavanie
čistoty a vône, zasadačky, kuchynka, recepcia, kancelárie),
• prvý kontakt s návštevami – osobná, telefonická aj emailová
komunikácia s klientami, návštevami
• plnenie ad hoc úloh podľa pokynov nadriadeného
• time-management nadriadeného, organizácia a znalosť obchodných
stretnutí, zasadačky, pomoc pri HR
• príprava mzdových a účtovných podkladov - komunikácia s účtovníkom
• administratívna podpora - skenovanie, kopírovanie, archivácia, triedenie,
tvorba databáz, evidencia
• vybavovanie telefonátov, e-mailov, zabezpečenie pracovných ciest
• evidencia a spracovanie pošty, notár, kuriér, právnici, úrady, banky
• komunikácia so správou budovy a pani upratovačkou, dodávateľmi
• Zabezpečenie potrieb pre stretnutia – príprava zmlúv, prezentácii,
protokolov a pod.
• vedenie pokladne a zodpovednosť za bežnú malú hotovosť
• vedieť sa usmiať aj do telefónu
• okrem príjemného vystupovania a elegancie, oceníme hlavne
samostatnosť a návrhy na zlepšenie administratívnych procesov

• stabilná a perspektívna práca s možnosťou rastu(marketing,
obchod, exekutíva alebo výkonná asistentka s právomocami, COO)
• prichádzanie do kontaktu so zaujímavými ľuďmi
• zázemie, vzdelávanie a osobný rozvoj
• priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív
• dynamické pracovné prostredie v historickom centre mesta
• samostatná a zodpovedná pozícia
• MultiSport karta, jazykové kurzy, firemné akcie
• služobný telefón
• atraktívne platové ohodnotenie v závislosti od preukázaných
schopností a prínosu spoločnosti

V prípade záujmu, pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou. Motivačný list výhodou.Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch nezabudnite uviesť Súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Apple MacOS - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Spolupracujeme s nadštandardnou klientelou preto okrem pozitívneho prístupu očakávame reprezentatívny vzhľad(dress-code a celkový prejav), a tiež:
• príjemné a profesionálne vystupovanie
• samostatnosť (nerobiť len to, čo sa zadá)
• prinášať nové nápady , vylepšovať veci a
neuspokojiť sa so súčasným stavom
• otvorená komunikácia a prijímanie spätnej
väzby pre náš rozvoj
• spoľahlivosť, lojalita, diskrétnosť
• komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
• organizačné schopnosti a proaktívny prístup
na vysokej úrovni
• zmysel pre detail a dôslednosť (zlepšovať a
dokončovať veci)
• vedieť si určiť priority, skvelý time
management
• zdravý sedliacky rozum a úsudok
• flexibilita, ochota pracovať nadčas
• zvládanie stresových situácii
• túžba učiť sa nové veci
• bezchybná gramatika, ovládanie
korešpondencie

Stonebridge Capital je popredný správca hedžových fondov. Zameriavame sa na absolútny výnos a ochranu majetku privátnych a inštitucionálnych investorov. STONEBRIDGE CAPITAL HEDGE FUND je multistrategický hedžový fond zameraný na alternatívne investície s kanceláriami v Bratislave, Hamiltone a Singapure.
Naša pevná kultúra kladie dôraz na čestnosť, húževnatosť, tvrdú prácu, tvorivosť a dôkladosť. Sme hrdí na to, že od nášho vzniku sa nám darí zachovávať rovnakú úroveň úsilia, pokory, vodcovstva, integrity a pozornosti venovej každému detailu našej práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4212414  Dátum zverejnenia: 14.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac