Konzultant pre vzťahy s investormi

STONEBRIDGE CAPITAL Management s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od individuálnych profesných kvalít a skúseností každého uchádzača a na základe dosiahnutých výsledkov ponúkame provízie a odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu dynamického rastu hľadáme nových kolegov a kolegyne, ktorý rozšíria náš team.
Pre všetkých motivovaných, ochotných učiť sa a naozaj pracovať, vytvárame príležitosť ukázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a v zahraničí.

Pracovná náplň:

• Akvizícia nových investorov a budovanie nových vzťahov
• Riadiť a plánovať distribúciu kľúčových dokumentov (reportov, analýz)
• Rozvíjať a budovať vzťahy v spoločnosti a komunite privátnych investorov
• Cieľom je vytvárať prostredie pre vzájomne prospešnú spoluprácu
• Komunikovať s internými a externými členmi tímu a odborníkmi
• Dôsledne chápať divízie portfólia a investičnú štruktúru spoločnosti
• Monitorovať, konzultovať a analyzovať spoločenské, politické, sociálne a ekonomické
trendy

Zamestnaním u nás získate:

• zručnosť strategickej a marketingovej komunikácie
• znalosť investičných a akvizičných procesov
• atraktívne možnosti kariérneho rastu v otvorenom a profesionálnom prostredí
• prístup k zaujímavej sieti investorov
• príležitosti pracovať na lokálnej aj globálnej úrovni
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie s akcentom na individualitu
• interné a externé vzdelávanie
• motivujúce finančné ohodnotenie a benefity

Okrem toho:
• Staráme sa o pitný režim! Vychutnajte si kávu, čaj alebo minerálnu vodu a ďalšie nápoje
podľa svojho srdca.
• Veríme v tvrdú, ale čestnú prácu. Pomáhame rásť klientom aj zamestnancom a preto
kladieme dôraz na teamového ducha s ohľadom na individualitu každého z Vás.
Organizujeme niekoľko team buildingov počas celého roka, aby sme spolu relaxovali a užili
si voľný čas.
• Všetci zamestnanci dostávajú obchodné telefónne číslo aj na súkromné účely.
• Podporujeme Váš osobný rozvoj, aby sme Vám pomohli v práci rásť. Môžete sa zúčastniť
viacerých interných školení, prezentácií alebo odborných konferencií doma aj v zahraničí.
• Nemusíte čakať na taxík, ak sa potrebujete dostať na stretnutie mimo kancelárie. Náš šofér
Vás vyzdvihne a dopraví do cieľa.
• Naše pracovné hodiny nie sú presne stanovené, záleží len na Vás, ako si spravujete svoj
Time-management.
• Príspevok a preplácanie športových aktivít
• V STONEBRIDGE CAPITAL si môžete vychutnať výhody práce z domu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

• Excelentné komunikačné schopnosti v písomnej a
hovorenej slovenčine, agnličtine(veľká výhoda).
• Univerzitné vzdelanie získané v USA, Veľkej Británii alebo
na prestížnej univerzite v EU je výhodou
• Nevyhnutná je predchádzajúca prax na podobnej pozícii
• Výnimočné organizačné schopnosti
• Prirodzene charizmatická, energická osobnosť so
schopnosťou rýchlo sa naučiť nové veci
• Kritické myslenie
• Pro-klientský a precízny prístup s dôraznom na
individualitu
• Vysoký stupeň etiky a schopnosť konštruktívne reagovať
na spätnú väzbu
• Prirodzená túžba uspieť v náročnom, dynamickom a
inovatívnom prostredí

STONEBRIDGE CAPITAL MANAGEMENT je globálny správca aktív, hedžových a investičných fondov. Stabilná spoločnosť s dynamickým rastom a medzinárodnou pôsobnosťou. Naša kultúra vysokej výkonnosti je založená na zásluhách.
Zameriavame sa na absolútny výnos a ochranu majetku inštitucionálnych a individuálnych investorov. Pre všetkých motivovaných, ochotných učiť sa a naozaj pracovať, vytvárame príležitosť ukázať svoje schopnosti a podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku a v zahraničí. Spájame najjasnejšie mysle s energiou, inováciami, tvorivosťou a vášňou, aby sme poskytli hodnoty, ktoré naším investorom umožnia dosiahnuť ich finančné a investičné ciele aj pre budúce generácie.

Hviezdoslavovo námestie 15
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Marína Hrušecká
E-mail: poslať životopis
ID: 3875989  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac