Zubný Lekár Bratislava STOMALAB, s. r. o.

STOMALAB, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiac2000-4000 plus bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Stomalab s.r.o. hľadá nových kolegov do zabehnutej ambulancie v Bratislave.
Náplň práce
- Poskytovať špecializovanú ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie
- Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore
vykonávať ošetrenia zubných kazov
- pravidelne realizovať preventívne prehliadky chrupu pacientov a zdravotnú výchovu so zameraním na preventívnu starostlivosť
- v rámci svojich kompetencií profesionálne, odborne, korektne a trpezlivo komunikovať s klientmi, pacientmi

- MOŽNOSŤ UČIŤ SA OD JEDNÉHO Z NAJLEPŠÍCH ZUBÁROV NA SLOVENSKU, KTORÝ MA VIAC AKO 20 ROČNÉ SKÚSENOSTI V ZAHRANIČÍ A NA SLOVENSKU
- NADPRIEMERNÉ PLATOBNÉ OHODNOTENIE
- mladé pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a schopností
- samostatný výkon práce
- garantovanú dlhodobú spoluprácu
- moderné a špičkové vybavenie
- motyvačné prémie
- školenia a kurzy pre osobný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa a napredovať, veľký dôraz na kvalitu

Veľko a maloobchod v oblasti spracovania prírodného kameňa ako sú mramor, travertín, žula - výroba a montáž, predaj materiálu developerom, architektom, stavebným firmám ale aj koncovým klientom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3165153  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 4 000 EUR/mesiac2000-4000 plus bonus