Zubná lekárka

STOMAKLINIK MUDr.M.Ducková

Miesto práce
Tehelná 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď, príp.podľa dohody
3 000 - 10 000 EUR/mesiacmesačné prémie v závislosti od obratu, 13. vianočný plat, plné gastrolístky bez doplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne pracujúca zubná lekárka v moderne zariadenej ambulancii
Ťažiskom vašej práce bude záchovná stomatológia a mikroskopická endodoncia na zavedenej stomatologickej klinike s multiodborovou spoluprácou - parodontológia, dentoalveolárna chirurgia, implantológia a protetika na jednom mieste. Vlastná šikovná mladá sestrička predurčuje bezproblémovú 4-ručnú prácu.

férové finančné ohodnotenie s % z prevedených výkonov
13. vianočný plat
plne hradené gastrolístky bez doplatku
hradenie členského v SKZL a príspevok na vzdelávanie
pracovná doba dohodou
spoločné firemné akcie aj v zahraničí
u lojálnych lekárov firemný mobilný telefón
možnosť ubytovania 2 min.od pracoviska

Hľadáme dve šikovné absolventky LF v odbore zubné lekárstvo s praxou, alebo čerstvé absolventky - radi vás naučíme všetko čo vieme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Usilovnosť, dôslednosť a zodpovednosť
Nadšenie pre odbor a ochota sa stále učiť
Lojalita
Príjemné vystupovanie, empatia a pokora

Sme etablovaná súkromná zubná klinika rodinného typu s 26-ročnou históriou s poskytovaním nadštandardného zubného ošetrenia bez účastí zdravotných poisťovní vo vlastných moderných priestoroch.
www.stomaklinik.sk
Máme dlhoročný stabilný kolektív mladých šikovných sestričiek, recepciu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4782996  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac