Dentálna hygienička

Stomahol s.r.o.

Miesto práce
Dolnočermánska 10, 949 01 Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacMzdové podmienky dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v moderne vybavenom a príjemnom prostredí s priateľským kolektívom? Ak máš vzdelanie v odbore – dentálna hygiena, máš rada svoju prácu a záujem o odborný aj osobný rast, hľadáme práve Teba. Ponúkame Ti prácu v našom tíme, ako dentálna hygienička. Sme súkromná zubná ambulancia v Nitre so starostlivosťou pre deti a dospelých. Zastrešujeme široké spektrum poskytovaných zákrokov. Robíme to, čo nás baví a prináša nám radosť. Ak máš záujem, pošli nám svoj štrukturovaný životopis s motivačným listom na našu mailovú adresu [email protected] a my ťa budeme kontaktovať. Tešíme sa na spolupracu.

Super kolektív, príjemné pracovné prostredie a kopec ďalších...

Záujemcov o pracovnú pozíciu prosíme zaslať štrukturovaný životopis a motivačný list na uvedený m@il.
ÚČASTNÍKOV KTORÝ POSTÚPIA DO DRUHÉHO KOLA BUDEME OSOBNE KONTAKTOVAŤ.
Ostatným vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť, zodpovednosť, flexibilita, záujem o vzdelávanie a napredovanie. Ochotný, milý a korektný prístup. Komunikatívosť. Kolektívna súdžnosť.

Zdravotnícke zariadenie- Stomatologiclá ambulancia, STOMAHOL s.r.o
www.stomahol.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1248884  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac