Projektant - technik prípravy výroby

Stolárstvo u Kunaja, s.r.o.

Miesto práce
1169, Tatranská Štrba 05941, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 -1500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie realizačnej a výrobno-technickej dokumentácie do výroby , kontrola a spolupráca s výrobou pri príprave výrobných listov , spolupráca s obchodným a marketingovým útvarom pri návrhoch technických riešení pri príprave cenových ponúk, spolupráca pri príprave nových technologických postupov, komunikácia so zákazníkmi pri príprave výrobných listov, samostatné riešenie projektov v oblasti produktov firmy . Miesto výkonu práce - Tatranská Štrba

práca pre stabilnú slovenskú firmu, motivujúce finančné ohodnotenie

Prosíme uchádzačov, aby svoje žiadosti a životopisy zasielali mailom na profesia@kunaj.sk, prípadne poštou na adresu firmy, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor. Do žiadosti je potrebné uviesť o akú pozíciu má uchádzač záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

prax v oblasti technickej konštrukcie - výhoda, technická fundovanosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, strategické myslenie, ochota učiť sa nové veci, flexibilný pracovný čas

Firma sa zoberá výrobou eurookien, exteriérových a interiérových dverí, zimných záhrad, presklenných stien, požiarnych uzáverov...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

1169, Tatranská Štrba
05941 Tatranská Štrba

Kontakt

ID: 1916375   Dátum zverejnenia: 11.1.2018