Servisný technik požiarno-technických zariadení

STOLAMED PLUS,s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 450 EUR/mesiacpravidelné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola prenosných a pojazdných hasiacich prístrojov, kontrola požiarnych vodovodov, hadicových zariadení, požiarnych dvier, klapiek,
Príprava a kontrola kvality tovaru pred expedíciou, jednoduché montážne práce, označovanie stanovíšť hasiacich prístrojov, hadicových zariadení, servis na obaloch CO2, údržba strojového zariadenia, pomocné práce

služobný mobil, stravné lístky, 40 - hod. pracovný týždenný čas,víkendy voľné, jednosmenná prevádzka,možnosť úpravy individuálnej pracovnej doby
Zvýšenie platu po 3 - mesačnej skúšobnej dobe

Informácie o výberovom konaní

Iba na základe zaslaného životopisu a osobného stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

1

flexibilita, riešenie kontrol u zákazníkov a zmluvných partnerov - komunikatívnosť, osobný prístup, ochota vzdelávať sa.

Spoločnosť je na trhu už viac ako 20 rokov, rieši komplexne problematiku požiarnej prevencie, BOZP, PZS, CO a iné povinnosti vyplývajúce pre subjekty zo zákonov SR. Pracujeme flexibilne na celom území SR, dynamicky rastieme a naberáme nových ľudí.
Práca si vyžaduje cestovanie v rámci žilinského, bratislavského košického kraja.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3775637  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac