Technik PO a BOZP (BT,ABT),

STOLAMED PLUS,s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 520 - 1 716 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PODMIENKA PRIJATIA DO PRACOVNÉHO POMERU JE DISPONOVAŤ OSVEDČENÍM BEZPEČNOSTNÉHO TECHNIKA, TECHNIKA POŽIARNEJ OCHRANY
Výhodou je disponovať aj osvedčením na na úseku civilnej ochrany obyvateľstva
-dodávať odborné služby a poradenstvo pre klientov
-vykonávať kontroly pracovísk pohľadu dodržiavania predpisov BOZP a OPP, CO
-vypracovanie a vedenie predpísanej dokumentácie
-vykonávať školenia zamestnancov
-vykonávať ostatné odborné činnosti v zmysle platnej legislatívy

stravné lístky, služobný automobil, mobilný telefón, notebook,flexibilný pracovný čas, odmeny podľa tržby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Visio - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatný, flexibilný, prispôsobivý k zmenám,organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentovanie, kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť

Spoločnosť je na trhu už viac ako 20 rokov, rieši komplexne problematiku požiarnej prevencie, BOZP, PZS, CO a iné povinnosti vyplývajúce pre subjekty zo zákonov SR. Pracujeme flexibilne na celom území SR, dynamicky rastieme a naberáme nových ľudí.
Práca si vyžaduje cestovanie v rámci žilinského, bratislavského košického kraja.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2575729  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 520 EUR/mesiac