Obchodný zástupca ON Trade (Gastro) pre Košický kraj

STOCK Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť STOCK Slovakia s.r.o. je členom medzinárodnej skupiny Stock Spirits Group, a zaoberá sa dovozom a distribúciou alkoholických nápojov - úspešných a obľúbených značiek rodiny Fernet Stock, vodky Amundsen, pravých destilátov Tri Stromy alebo skvelého pravého rumu Republica, vďaka ktorým sa radí medzi lídrov na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi. Na slovenskom trhu firma STOCK Slovakia pôsobí od roku 2002. Od októbra 2020 je naša spoločnosť súčasťou česko-slovenského biznis klastra.

Máš kľúč od najlepších podnikov v Tvojom okolí? Si pripravený/á budovať povedomie o našich značkách/produktoch? Nerád/Nerada kráčaš po vyšliapaných chodníčkoch a túžiš do práce vniesť vlastnú kreativitu?

Ak si myslíš, že si to práve Ty, kto skvelo zapadne do nášho tímu, tak nám pošli svoj životopis a pár vetami opíš, prečo by si chcel/a pracovať v našej spoločnosti!

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?

  • Vyhľadávanie nových príležitostí predaja
  • Pravidelná návšteva a servis stálych zákazníkov podľa stanoveného týždenného plánu návštev
  • Zabezpečovanie rastu predaja vo zverenom regióne
  • Sledovanie a rozširovanie portfólia produktov u zákazníka
  • Predstavenie a realizácia promo akcií u zákazníka
  • Vyjednávanie produktového umiestnenia na prevádzkach
  • Vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
  • Zodpovednosť za kontrakty (obchodné zmluvy o spolupráci) vo zverenej demografickej oblasti
  • Zastrešovanie promo akcií a aktívna participácia na eventoch vo zverenom regióne
  • Pravidelný reporting

SI IDEÁLNYM KANDIDÁTOM, AK:

  • Máš prirodzený obchodný talent s proaktívnym vyhľadávaním nových možností predaja
  • Máš orientáciu na zákazníka vyvážená orientáciou na firemné ciele
  • Máš maximálne zodpovedný prístup k pracovným úlohám
  • Vieš prichádzať s novými nápadmi
  • Si samostatný/á, maximálne angažovaný/á pre náš tím a značky

ČO JE PRE NÁS DOLEŽITÉ?

  • Aby bola pre Teba práca zmysluplná a mal/-a si pocit užitočnosti
  • Oproti veľkým korporátnym spoločnostiam ponúkame „rodinné“ pracovné prostredie, kde sa všetci poznajú, záleží im na výsledkoch a sú hrdí na výsledky svojej práce

PONÚKAME:

  • Príležitosť pracovať v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej a atraktívnej spoločnosti s históriou
  • Podporu vzdelávania a rozvoja & práce na zaujímavých projektoch
  • Výkonnostné bonusy
  • Široká ponuka benefitov (3% DDS po skúšobnej dobe, Multisport karta, Služobné auto aj na súkromné účely, Príspevok na svadbu, Stravné lístky, a veľa ďalšieho, 2 dni sick day)
  • Notebook a mobilný telefón aj na osobné používanie
  • Zamestnanecký výpredaj 2x do roka za zvýhodnené ceny

Zaujali sme Ťa? Super!

Pošli nám svoje CV už teraz

Teším sa na Teba!