Office Manager

STOCK Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Termín nástupu
1.2.2022
1 300 EUR/mesiacFinálne finančné ohodnotenie sa odvíja od praxe, úrovne skúseností a kompetencií kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak už máš prax na obdobnej pozícii, dokážeš rozžiariť svoje okolie pozitívnym a milým prístupom, v komunikácii s ľuďmi sa cítiš ako ryba vo vode, máš rád/a všetko dobre zorganizované, zmysel pre detail a nebojíš sa nových výziev, ktoré táto dynamická práca prináša, rozhodne čítaj ďalej...

Možno práve Ty budeš mať možnosť spolutvoriť našu otvorenú a priateľskú firemnú kultúru, vytváraním čo najlepších podmienok pre efektívnu prácu všetkých našich kolegov, a to v roli Office Manager, kde nuda rozhodne nehrozí.

Čo bude Tvojou úlohou a ako sa budeš môcť u nás angažovať?
Tu sú niektoré z kľúčových činností, ktoré Ti radi zveríme:

- Prijímanie návštev a rezervácie zasadacích miestností
- Spracovanie pošty, vybavovanie zásielok
- Evidencia a archivácia zmlúv, faktúr a iných dokumentov spoločnosti
- Organizovanie firemných stretnutí a eventov, zabezpečovanie cateringu a občerstvenia
- Komunikácia s dodávateľmi a objednávanie služieb (napr. telekomunikačný operátor, IT dodávateľ, kuriéri, upratovacia služba, kancelárske potreby, archív, hotely, poskytovateľ operatívneho leasingu, a pod.)
- Správa vozového parku v súlade s korporátnou Car Policy
- Spracovávanie administratívnej agendy (vyúčtovania, knihy jázd a pod.)
- BOZP agenda
- Participácia na tvorbe interných smerníc súvisiacich so zverenou agendou (spolupráca s finančným a HR oddelením)
- Reporting a tvorba prezentácií
- Kooperácia na HR / Office projektoch v rámci nášho československého klastra

- 13.plat a variabilná zložka
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- 2 dni zdravotného voľna, tzv. Sick Day
- Príspevok na dopravu
- Vzdelávanie (jazykové, odborné a pod.)
- Vynikajúca káva a čerstvé sezónne ovocie v kuchynke
- Atraktívne zamestnanecké zľavy

Sme medzinárodná spoločnosť s výnimočnými značkami aj ľuďmi. Varovanie! - nasadenie nášho česko-slovenského tímu, ktorý chce stále napredovať a posúvať levely, je doslova nákazlivé :-) Aj to vnímame ako jeden z kľúčových benefitov, ktoré u nás nájdeš - prácu s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorá Ťa môže osobnostne aj profesijne rozvinúť.

Ak Ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám CV so svojou aktuálnou portrétovou fotkou.

Z časových dôvodov budeme reagovať len na žiadosti, ktoré sú z nášho pohľadu relevantné.
Ďakujeme za pochopenie.

Vaše osobné údaje bude spracúvať spoločnosť Stock Slovensko s.r.o. so sídlom v Bratislave na adrese: Galvaniho 7/A 821 04 Bratislava (ďalej len „Stock“).

Vaše osobné údaje, o uvedenie ktorých Vás žiadame v inzeráte, budú spracúvané na základe predpisov pracovného práva. Ak sa rozhodnete, že nám dáte k dispozícii dodatočné informácie o sebe, budeme tieto informácie spracúvať na základe osobitného, Vami udeleného súhlasu. Vaše osobné údaje budeme spracúvať s cieľom vytvoriť zoznam uchádzačov na neobsadené pracovné miesta a za účelom nadviazať s Vami kontakt vo veciach spojených s výberovým konaním po dobu 1 roka od odoslania žiadosti o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Počet rokov praxe

2

- Komunikatívnosť
- Reprezentatívne vystupovanie
- Profesionálny a prívetivý prejav - písomný aj verbálny
- Organizačné schopnosti
- Zmysel pre detail
- Zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- Time manažment
- Otvorená myseľ a chuť participovať na interných projektoch

Spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. sa zaoberá dovozom a distribúciou alkoholických nápojov - úspešných a obľúbených značiek rodiny Fernet Stock, vodky Amundsen, originálnej Golden Ľadovej, pravých destilátov Tri Stromy alebo skvelého pravého rumu Republica, vďaka ktorým sa radí medzi lídrov na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi. Od októbra 2020 je naša spoločnosť súčasťou česko-slovenského biznis klastra.

V apríli 2017 vstúpila spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. do distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory, vďaka ktorej prináša na slovenský trh ikonický americký bourbon Jim Beam, francúzsky koňak Courvoisier, ručne vyrábanú whisky Maker’s Mark, škótsku single malt whisky Laphroaig, či írsku whisky Connemara.
Viac o nás nájdete na našej stránke www.stock.sk

Hodnoty našej spoločnosti sú:

Integrita vo všetkom čo robíme
Rešpekt k rôznorodosti a rovnosť príležitostí
Dôvera v zamestnancov a ich splnomocnenie
Agilnosť malej spoločnosti
Vzájomná podpora

Do nášho tímu hľadáme práve tých, ktorým sú naše hodnoty blízke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3177786  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac