Junior účtovník - Zaujímavá príležitosť pre absolventov. Získaj prax, ktorú využiješ vo svete účtovníctva

STOCK Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 7/A, 821 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ čísla, účtovanie Ti nie je cudzie a túžiš pracovať v spoločnosti, ktorá má šťavu? Tak nám pošli svoj životopis, pár vetami napíš prečo by si chcel u nás pracovať a uchádzaj sa tak o pozíciu junior účtovníka v našej spoločnosti. Vďaka zaujímavej náplni práce, si osvojíš nasledujúce kompetencie:

- Účtovanie došlých faktúr
- Účtovanie pokladne
- Spracovávanie kvartálnych vyúčtovaní zamestnancov a vyúčtovaní pracovných ciest
- Príprava podkladov pre Hlavného účtovníka a Finančného manažéra
- Správa pohľadávok - komunikácia so zákazníkmi
- Príprava reportov podľa pokynov priameho nadriadeného
- Spolupráca na mesačných a ročných uzávierkach

Z časových dôvodov budeme reagovať len na životopisy uchádzačov, ktorí vyhovujú profilu pozície a máme záujem pozvať ich na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Financie, Účtovníctvo

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pozitívne naladenie a proaktívny prístup k pracovným výzvam a úlohám
- Orientácia na detail, presná a rýchla práca s číslami
- Analytické schopnosti
- Maximálne zodpovedný a profesionálny prístup k pracovným úlohám
- Spoľahlivosť
- Zmysel pre poriadok a organizovanosť
- Adaptabilita na zmeny

Spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. získala svoju novú podobu v máji roku 2013 fúziou spoločností Imperator a STOCK Slovakia s.r.o. Donedávna si spoločnosť zachovala svoj pôvodný slovenský názov IMPERATOR. V januári 2017 však došlo k zjednoteniu korporátnej identity naprieč všetkými trhmi medzinárodnej skupiny Stock Spirits Group s čím súvisí aj zmena názvu spoločnosti na STOCK Slovensko, s.r.o. Medzinárodná skupina Stock Spirits Group je popredným producentom a významným hráčom na trhu s alkoholickými nápojmi v strednej a východnej Európe.

Spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. sa zaoberá dovozom a distribúciou alkoholických nápojov - úspešných a obľúbených značiek rodiny Fernet Stock, vodky Amundsen, originálnej novinky Golden Ľadová z rady Golden, či pravých destilátov značky Kosher, vďaka ktorým sa radí medzi lídrov na slovenskom trhu s alkoholickými nápojmi. Vznik spoločnosti umožnil ešte výraznejšie rozvíjať tradičné slovenské značky alkoholických nápojov a súčasne priniesť mnohé inovatívne novinky.

V apríli 2017 vstúpila spoločnosť STOCK Slovensko, s.r.o. do novej distribučnej spolupráce so spoločnosťou Beam Suntory, vďaka ktorej prináša na slovenský trh
ikonický americký bourbon Jim Beam, francúzsky koňak Courvoisier, ručne vyrábaná whisky Maker’s Mark, škótsku single malt whisky Laphroaig, či írsku whisky Connemara.

Medzi hlavné hodnoty spoločnosti patrí: osobná angažovanosť, výkonnosť, inovatívny prístup, tímovosť a oslava úspechu. Do nášho tímu hľadáme práve tých, ktorým sú naše hodnoty blízke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Galvaniho 7/A
821 04 Bratislava
ID: 2714150   Dátum zverejnenia: 14.11.2016