Konštruktér

Stöbich Brandschutz, s.r.o.

Miesto práce
Golianovo
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 050 EUR/mesiacplatové podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukcie protipožiarnych systémov
- grafické optimalizácie protipožiarnych systémov
- podpora obchodného oddelenia pri ich činnosti
- technické poradenstvo a podpora zákazníkov
- konzultácie s technickým oddelením materskej firmy v Nemecku

- práca v mladom kolektíve
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- adekvátne finančné ohodnotenie
- možnosť profesionálnej sebarealizácie odborného a osobného rastu (pravidelné školenia v materskej firme v Nemecku)
- príspevok na stravné formou stravných lístkov
- jazykové kurzy NJ, AJ

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, flexibilita, ochota ďalej sa vzdelávať, znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

Firma Stöbich Brandschutz s.r.o. je viac ako 40 rokov technologickým a svetovým lídrom v preventívnej požiarnej ochrane a výrobcom štandardných prevedení i špeciálnych riešení pre vizionárske architektonické a priemyselné projekty. Výroba prebieha výhradne v Nemecku, pričom export tvorí až 25%.
Našou víziou je stať sa lídrom a to dokážeme jedine s týmom kvalifikovaných a motivovaných zamestancov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 353630  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 050 EUR/mesiacplatové podmienky budú dohodnuté na pracovnom pohovore