Zamestnajte sa už od dnes. Operátor výroby - lisovňa. Mzda 985€! Možnosť pracovať na dohodu aj na Živnosť. Možnosť ubytovania

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
985 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nábor nových ľudí na pozíciu obsluha lisu - výroba plastov
Práca je vhodná pre mužov aj ženy.
2 až 3 zmeny ( pon-pia , víkend voľno)
Možnosť práce nadčas.
Možnosť ubytovania!

Náplň práce:
- výrobné operácie súvisiace s výrobou,
- vedenie zmenových výrobných záznamov,
- kontrola kvality výrobkov,
- práca na zmeny

Prax nie je nutná, všetko naučíme
Mzda 4 - 4,5 € / hod v čistom
Možnosť pracovať na szčo : 5-6 € /hod
Vyplácanie každý PIATOK

Ak máš chuť pracovať , tak neváhaj a pošli nám životopis na : [email protected] , alebo zavolaj na tel. čísla :
+421 908 582 618
+421 917 496 437

+ bonusy za dochádzku
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ finančné ohodnotenie proaktívneho a zodpovedného prístupu k práci
+ zálohy
+ možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4192219  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac