Vyplácanie každý piatok. Rôzne pomocné práce vo výrobe. Sadzby do 12,80 Eur/hod (podľa praxe). Možnosť ubytovania. Nástup Ihneď.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 065 - 2 850 EUR/mesiacodmeny, benefity, zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov
Práca je na 2 - 3 smeny
PRAX nie je nutná
Vhodná pre mužov aj ženy, páry - možnosť spoločnej smeny.
Možnosť ubytovania.
Doprava zabezpečená
Možnosť práce nadčas
Prax nie je podmienkou, všetko vás naučíme a vysvetlíme.

Náplň práce:
- kontrola kvality výrobkov
- jednoduché skladanie a drobná montáž
- manipulácia s výrobkami
- evidencia hotových výrobkov

Mzdové podmienky:
Do 12,80€/hod v čistom podľa praxe a šikovnosti
Možnosť práce aj na živnosť

+ možnosť týždenného vyplácania!

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo:
+ 421 905 606 609
+421 905 606 111
mail:
[email protected]

+ vyplácanie v dohodnutý termín - každý Piatok
+ možnosť slušného ubytovania
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ finančné ohodnotenie proaktívneho a zodpovedného prístupu k práci
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť
zodpovednosť
dobrý zrak
zmysel pre detail
flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4164270  Dátum zverejnenia: 18.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 065 EUR/mesiac