Poď pracovať alebo brigádovať na jednoduchú montáž komponentov už od 4,30 €/hod. v čistom na 2 zmeny. Bonusy, 2-týždňove vyplácanie. Ihneď

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 060 EUR/mesiacBonusy za dochádzku, Týždenné zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú prácu/ brigádu na pozíciu montážnik plastových komponentov v Považskej Bystrici a Dubnici nad Váhom.

Dvojtýždňové vyplácanie až do výšky 200 € podľa dochádzky.

Práca nevyžaduje žiadnu prax ani vzdelanie.
Práca je vhodná pre mužov, ženy, absolventov aj brigádnikov.
Všetko Vás radi naučíme, zaučíme a vysvetlíme.

- jednoduché montážne práce s plastovými komponentami,
- skladanie , lepenie komponentov
- pomocné výrobné operácie súvisiace s výrobou,
- kontrola kvality výrobkov,
- dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku,
- práca na zmeny ( ranná, poobedná)
- práca nie je úkolová!

Mzdové podmienky:
od 4,30 € - 6 €/hod v čistom
bonus za dochádzku 50 € za splnenú pracovnú mesačnú dochádzku.
+ bonus za kvalitu.
+ dvojtýždňové vyplácanie

Ak Vás ponuka práce zaujala, neváhajte a pošlite nám životopis na :
[email protected]

alebo nás kontaktujte na tel. čísle:
+421 908 582 618
+421 907 302 333

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ dvojtýždenné zálohy
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovedný prístup,
- chuť pracovať,
- dobrý zrak,
- spoľahlivosť,
- človeka aj bez praxe, ktorý bude mať záujem sa naučiť niečo nové.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4159385  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac