Poď pracovať k nám! od 5,5,€/hod. v čistom! Práca v sklade. Bonusy. Ubytovanie hradené.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac+ bonusy + odmeny + zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať/ brigádovať k nám ako pomocný pracovník v sklade. Hľadáme mužov, absolventov na pozíciu pomocný skladník na 4 zmeny.
Poskytujeme UBYTOVANIE!
Miesto výkonu práce: Púchov
Prax nie je nutná - zaučíme!!
Všetko potrebné Vás naučíme, zaučíme , vysvetlíme a zabezpečíme školenie BOZP.
Náplň práce:
- jednoduché ručné triedenie a ukladanie pneumatík na palety,
- práca s bremenami,
- triedenie pneumatík podľa interných smerníc ( podľa označenia, farby,..),
- precíznosť a dôslednosť pri triedení,
- pomocné práce pri triedení pneumatík,
- vítané nadčasy.

Mzdové podmienky:
v čistom od 5,5€ /hod
+dochádzkový bonus!
+ týždenné zálohy,
+ benefity

Živnosť vieme vybaviť bezplatne, pri výplatách bezplatne poskytneme a vystavíme za Vás faktúru.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás na čísle:
+421 917 607 937

alebo
mail : [email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ hradené ubytovanie
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus do výšky 50€
+ individuálne ohodnotenie
+ OPP zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4131454  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac