Zamestnaj sa ihneď v Dubnici nad Váhom! Týždenné výplaty. Nástupné vreckové do 155 EUR. Skladanie, lepenie a vizuálna kontrola výrobkov z plastu.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac+ bonus + dochádzka + kvalita

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý zárobok s voľným víkendom! Pridaj sa k nám a začni kariéru ako pomocný montážny pracovník v automotive.
Práca sa nachádza v Dubnici nad Váhom v areáli ZŤS s ubytovaním.
Práca je vhodná pre mužov aj ženy.
Práca je na 2-3 zmeny.
PRAX NIE JE PODMIENKOU!
Všetko potrebné Ťa naučíme, zaučíme a vysvetlíme.

Čo môžeš očakávať?
- jednoduché skladanie a lepenie plastových komponentov,
- manipulácia s výrobkami z plastu ,
- výrobné operácie súvisiace s výrobou,
- evidencia hotových výrobkov,
- kontrola kvality výrobkov,
- práca na 2-3 zmeny.

Čo od Teba požadujeme:
- schopnosť pracovať podľa pracovných postupov,
- prax nie je podmienkou,
- dochvíľnosť a 100% dochádzka,
- schopnosť pracovať na zmeny,
- pracovať v stoji.

MZDOVÉ PODMIENKY:
od 4,30 €/hod v čistom
Szčo od 5,20 e/hod v čistom

Ak Ťa naša ponuka zaujala, neváhaj nás kontaktovať na tel. číslach:
+421 908 140 010
+421 917 607 937
+421 908 582 618
+421 905 606 111
+421 905 606 609

Svoj životopis posielaj na mail:
[email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ možnosť slušného ubytovania v Dubnici nad Váhom
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy vo výške 50€ a viac
+ zvýšenie mzdy po zapracovaní
+ dochádzkový bonus
+ víkend voľný
+ doprava zabezpečená
+ kvalitový bonus
+ rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť pracovať, pozitívny prístup k práci, flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť,

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4086647  Dátum zverejnenia: 21.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac