Skladník/ picker s NZV. Týždenné zálohy, dochádzkový bonus a rôzne benefity. Prax nie je nutná!

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 190 EUR/mesiacbonusy, benefity a iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame mladých, šikovných ľudí na pozíciu skladníka/ pickera na NZV.
Práca je vhodná pre mužov.
Prax nie je nutná!
Preukaz VZV je výhodou, nie podmienkou! Prepadnuté doklady vieme obnoviť.
Každého zamestnanca zaškolíme, naučíme a všetko vysvetlíme na danú pozíciu.

Hľadáme najmä ľudí z okolia Púchova, Ilavy, Beluše a Považskej Bystrice.

Náplňou práce je :
- Práce pri zabezpečovaní nakládky a vykládky pneumatík
v závislosti od výrobného plánu a podľa požiadaviek.
- Pomocné práce operatívneho charakteru.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
- Možnosť využitia rotácie.
- prax nie je podmienkou, ale výhodou.

Práca je na 4 zmeny, možnosť práce nadčas.
MZDA SA VYPLÁCA V ČISTOM:
od 5 - 6 €/ Hod. !!

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť pracovať, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle, kde Vám všetkom vysvetlíme :
+421 917 607 937
+421 905 606 609

mail: [email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ dochádzkový bonus
+ rôzne benefity
+ pohovor u nás v kancelárií

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spoľahlivosť, chuť pracovať, zodpovednosť, flexibilita

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4062286  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 190 EUR/mesiac