Mzda 6-8,50 Eur/Hod v čistom. Skladník, práce na NZV aj VZV. Výplaty týždene. Dochádzkový bonus,benefity. Možnosť práce na brigádu, živnosť, zmluvu.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiacbonusy, benefity a rôzne iné..

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame nových ľudí na pozíciu skladníka na NZV aj VZV. Práca je vhodná pre mužov.

PRAX NUTNÁ!
Preukaz VZV je výhodou, nie podmienkou!
Prepadnuté doklady vieme obnoviť.

Náplňou práce je :
- Práce v sklade.
- Práce s vozíkom.
- prax nie je podmienkou, ale výhodou.

Práca je na zmeny, možnosť práce nadčas.
MZDA SA VYPLÁCA V ČISTOM:
od 6 - 8,50 €/ Hod. !!

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte chuť pracovať, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle, kde Vám všetkom vysvetlíme :
+421 905 606 111

mail: [email protected]

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ rôzne benefity
+ pohovor u nás v kancelárii

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

spoľahlivosť, chuť pracovať, zodpovednosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4061992  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac