Brigáda, nástup ihneď. Montážnik/Montážnička. Vyplácanie každý piatok. Možnost výberu smien.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 985 EUR/mesiacBonusy za dochádzku, Týždenné zálohy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nábor nových ľudí na pozíciu: montážnik/montážnička, obsluha lisu - výroba zameraná na plastové komponenty v automobilovom priemysle.

Miesto výkonu práce: Považská Bystrica

Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- výrobné operácie súvisiace s výrobou,
- vedenie zmenových výrobných záznamov,
- kontrola kvality výrobkov,
- práca na 2 zmeny ( ranná, poobedná) - možnosť výberu smien

Práca sa vykonáva v stoji
Podmienkou je dobrý zrak

Prax nie je nutná
Mzda od 4 - 5,5 € / hod v čistom ( bonus za dochádzku, kvalitu)
Možnosť pracovať na szčo : 5,50-6,50 € /hod ( bonus za dochádzku, kvalitu)

Ak máš chuť pracovať , tak neváhaj a pošli nám životopis na : [email protected] , alebo zavolaj na tel. čísla :
+421 905 606 111
+421 908 582 618

- dochádzkový bonus od 70 EUR/mesiac
- profesionálny, individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- zálohy na týždennej báze
- Mzda od 985 Eur - 1150 Eur ( podľa druhu pracovno-právneho vzťahu)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- pracovitosť, zodpovednosť
- spoľahlivosť
- loajalita
- dobrý zrak

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4039531  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 985 EUR/mesiac