Nepremeškajte ponuku a pracujte na pozícií kontrolóra/ ky kvality už tento týždeň. Nástupný bonus 285€. Príspevok na dopravu, ubytovanie, zálohy!

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte na pozícií kontrolóra kvality už tento týždeň! Jediné čo k tomu potrebujete je poslať životopis a my sa Vám ozveme.

NÁSTUPNÝ BONUS DO 285€!!!

Práca je vhodná pre mužov aj ženy
Prax je NUTNÁ
Práca je výhradne na viac zmien.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Pomocné práce pri kontrole vstupných, medzivstupných a výstupných výrobkov.
- vykonávanie širokej škály manuálnych činností,
- plnenie stanovených výrobných noriem s dôrazom na rýchlosť a presnosť výroby,
- používanie strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení ako prostriedkov pre splnenie požadovaných úloh,
- riešenie probémov vo výrobnom procese z pohľadu kvality,
- práca s PC a internými tabuľkami.

Mzda:
od 3,50 - 4,50€ v čístom.

Ak máš chuť pracovať , tak neváhaj a pošli nám životopis na : [email protected] , alebo zavolaj na tel. čísla :
+421 905 606 609
+421 908 140 010

Výhody, ktoré ponúkame:

+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ týždenné zálohy do výšky 50€!
+ možnosť slušného ubytovania
+ doprava zabezpečená
+ zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
+ preplácanie stravy do mzdy
+ rôzne benefity
+ pohovor u nás v kancelárií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kontrola kvality

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, zodpovednosť, dôslednosť , spoľahlivosť, flexibilita a schopnosť učiť sa nové veci.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4018404  Dátum zverejnenia: 10.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac