Staňte sa našimi prvými zamestnancami na pozícii zásobovač v roku 2021! Získajte nástupné bonusy až 280€!Zálohy, doprava a ubytovanie zabezpečené.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový rok, nová práca! Pracuj ako zásobovač linky v Novej Dubnici a získaj nástupný bonus do výšky 280€!!

Náplň práce:
- Pomocné práce pri zabezpečovaní doplňovaní potrebného materiálu na montážnej linke v závislosti od výrobného plánu a podľa požiadaviek.
- Odvoz hotových výrobkov z montážnej linky do skladu.
- Zaznamenávanie vyrobených produktov, materiálu vydaného zo skladu do tabuliek.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Prax nie je nutná, ale je výhodou.
Práca je vhodná pre MUŽOV.
Práca je na tri zmeny.

MZDA SA VYPLÁCA V ČISTOM:
od 3,50 - 4, 50 € !!

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na číslach:
+421 905 606 609 alebo
+421 908 140 010

mail: [email protected]

Benefity, ktoré ponúkame:
+ vyplácanie mzdy v dohodnutý termín
+ stabilná práca s modernými technológiami
+ príjemné pracovné prostredie
+ doprava z a do zamestnania zabezpečená
+ týždenné zálohy vyplatené po odpracovanom týždni
+ poskytujeme slušné ubytovanie
+ rôzne benefity
+ vstupný pohovor u nás v kancelárií
+ individuálne správanie sa ku každému zamestnancovi

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4015945  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac