Obsluha CNC sústruhu, Od 7,50 - 9,80! Príspevok na dopravu

STOBA s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiac1450 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete aj vy dobre zarábať v stabilnej spoločnosti v súčasnej situácii? Ponúkame Vám pracovnú príležitosť v strojníckom priemysle!

Hľadáme pracovníkov na pozíciu: OBSLUHA CNC SÚSTRUHOV
Bez nastavovania a programovania!
MZDA: Od 7.50€ - 9.80€ /hod. v čistom
Miesto práce: Dubnica nad Váhom a okolie

Možné zaučenie
Práca na 3 zmeny
Prax nie je podmienkou avšak čítanie výkresovej dokumentácie a strojárske vzdelanie je výhodou.

Výhody, ktoré ponúkame :
- Príspevok na dopravu,
- nástup možný ihneď,
- možnosť slušného ubytovania,
- práca na TPP, dohodu, SZČO
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi
- výplatu v dohodnutý termín!

Bližšie informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte poslať svoj životopis na mail: [email protected]

Viac informácií na tel. čísle : 0905 606 111

MZDA: Od 7.50€ - 9.80€
NÁSTUPNÉ VRECKOVÉ od 55 do 95 Eur
ZVÝŠENIE MZDY PO SKÚŠOBNEJ DOBE!
Príspevok na dopravu.
Možnosť ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť, chuť pracovať , precíznosť a príjemné vystupovanie.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Adresa spoločnosti

STOBA,s.r.o.
Horka nad Vahom 177
91632 Horka nad Vahom

Kontakt

Kontaktná osoba: Boris Steinecker
E-mail: poslať životopis
ID: 3997961  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac