Práca v stabilnej spoločnosti ! Práca Vodiča nákladného automobilu, mzda od 5,20 do 8,50 eur v čistom, 50 eur týždenné zálohy!

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac1050 + Bonusy za dochádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu v stabilnej spoločnosti s vyplácaním výplaty v stanovený termín? Tak toto je tá ideálna príležitosť pre Vás !
Hľadáme MUŽOV na pozíciu:
Vodič nákladného automobilu a obsluha VZV
- Vodičské oprávnennie skupina C
- Preukaz na VZV

Prax: výhodou

Výhody, ktoré Vám ponúkame:
- zabezpečíme Vám OPP,
- vieme zabezpečiť slušné ubytovanie,
- možnosť pracovať na dohodu, SZČO, TPP,
- možnosť pracovať nadčas,
- bonus za dochádzku,
- individuálny prístup ku každému zamestnancovi,
- zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe,
- u nás SZČO dostávajú peniaze v rovnaký deň ako zamestnanci.

MZDA: Od 5,20 €/hod. - v čistom
Zálohy každý týždeň až do výšky 50€!

PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ŽIVNOSTNÍKOV, OD 8 eur/hod!!
Živnosť vieme vybaviť bezplatne, pri výplatách bezplatne poskytneme a vystavíme za Vás faktúru.

Prax: nie je nutná, zaučíme
Práca v Beluši

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na čísle:
KONTAKT: 0905606111
mail : [email protected]

ZVÝŠENIE MZDY PO SKÚŠOBNEJ DOBE!

Práca v Beluši , záujemcovia z okolia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojársky priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, loajálnosť , spoľahlivosť, zodpovednosť.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 3964387  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac