Hľadáme upratovačku, Mzda od 4,40 Eur/Hod. v cistom, Nástupné vreckové od 155 Eur, Príplatky a bonusy, nástup možný ihneď

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac790+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Údržba chodieb, kancelárskych priestorov, hygienických zariadení, šatní, kuchynky
2. Čistenie veľkých priestorov (haly) použitím čistiaceho stroja
3. Udržiavanie poriadku v okolí budovy spoločnosti a v budove strážnej služby
4. Vykonávanie pomocných prác podľa potreby
5. Dodržiavanie BOZP a PO, a všetkých interných predpisov spoločnosti
6. Plní pokyny nadriadeného pracovníka
7. Dodržiavať diskrétnosť
Praca na 2 smeny
Zamestnanec si môže vybrať, či bude pracovať na pracovisku v Novej Dubnici

Mzda od 4,40 eur/hod. v čistom
Nastupne vreckove 155 EUR
Práca v príjemnom prostredí
Bonus za dochádzku
Zálohy možné každý týždeň
Ubytovanie hradené
Príspevok na dopravu a stravu
Praca v NOVEJ DUBNICI

KONTAKT: 0905606111

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Zručnosť, zodpovednosť

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Chuť pracovať, dobrý zrak, loajálnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 3949527  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac