Reagujte bez životopisu

Kontrolór/ka kvality vo výrobe.Mzda od 4,80 Eur v čistom. Bonusy, zálohy od 50 EUR. Prax nutná. Nástup ihneď!

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
930 - 1 080 EUR/mesiac930 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kontrolórov výroby do stabilnej spoločnosti s miestom výkonu práce v Trenčianskom regióne.

HĽADÁME NA POZÍCIU:
Kontrolór/ka kvality vo výrobe
- Práca vhodná aj pre mužov ženy.
- Prax je NUTNÁ
- Práca výhradne na 3 zmeny.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Pomocné práce pri kontrole vstupných, medzivstupných a výstupných výrobkov.
- vykonávanie širokej škály manuálnych činností,
- plnenie stanovených výrobných noriem s dôrazom na rýchlosť a presnosť výroby,
- používanie strojov, nástrojov, prístrojov a zariadení ako prostriedkov pre splnenie požadovaných úloh,
- práca s PC a internými tabuľkami.

MZDA: Od 4,80 € - 6, 80 €/hod. - v čistom

Výhody, ktoré Vám ponúkame:
- ZVÝŠENIE MZDY PO SKÚŠOBNEJ DOBE!
- Týždenné zálohy !
- Možnosť ubytovania!

PRAX: NUTNÁ, Technické vzdelanie je výhodou
Práca V Dubnici nad Váhom

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na čísle:
KONTAKT: 0905 606 609
mail: [email protected]

Bonus za dochádzku.
MZDA: Od 4,80€/hod. - v čistom
TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
ZVÝŠENIE MZDY PO SKÚŠOBNEJ DOBE!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Výroba plastových komponentov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, zručnosť, loajálnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť.

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 3857610  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac