Skladník v nemeckej stabilnej spoločnosti

Sto Slovensko, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • Skladová manipulácia s materiálom
  • Rozvoz tovaru k zákazníkom
  • Výdaj a príjem materiálu
  • Tónovanie omietok a farieb
  • Vedenie skladovej evidencie
  • Upratovanie skladu a priľahlých priestorov
  • Pomocné správcovské a drobné údržbárske práce pri údržbe skladu a objektu zamestnávateľa

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Prax v odbore
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • Čistý register trestov
  • Fyzickú zdatnosť – práca v pohybu s bremenami nad 15 kg
  • Spoľahlivosť a lojalitu
  • Aktívny a pozitívny prístup k práci
  • Technické a priestorové cítenie
  • Zmysel pre detail a čistotu
  • Schopnosť obsluhy VZV

Co vám můžeme nabídnout

  • Rôznorodú a zaujímavú prácu u stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi popredných celosvetových špecialistov a dodávateľov fasádnych zatepľovacích systémov
  • Po roku zamestnania zmluvu za dobu neurčitú
  • Príspevok na penzijné pripoistenie
  • Stravné lístky
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Veľmi priateľskú pracovnú atmosféru vo firme, kde ľudský prístup je jednou z oficiálnych hodnôt celej spoločnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 4042009  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/měsíc