Obchodník s prémiovou značkou pre východné Slovensko

Sto Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 100 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do tímu, ktorých baví stavebníctvo v kombinácii s obchodom:

Náplň práce:

  • Ponúkanie komplexného riešenia v oblasti zateplenia budov a objektov,
  • Oslovovanie potenciálnych klientov, investorov, zákaziek,
  • Prezentácia a argumentácia ponúkaného technického riešenia,
  • Spolupráca s realizačnými firmami,
  • Predaj určeného tovaru vo zverenom regióne,
  • Prehlbovanie vlastných technických a produktových znalostí.

Váš profil:

  • Vzdelanie v stavebnom obore,
  • Technické a aplikačné znalosti v oblasti kontaktného zateplenia,
  • Organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • Orientácia na stavebnom trhu v regióne,
  • Skúsenosti so získavaním stavebných zákaziek,
  • Lojalitu, spoľahlivosť, ambície,
  • Získavanie príležitosti u investorov, architektov a projektantov,
  • Skúsenosti a znalosti spolupráce so Štátnym fondom rozvoja bývania veľkou výhodou.

K tomu Vám ponúkame:

  • Rôznorodú a zaujímavú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi špičky v obore fasádnych a zatepľovacích systémov.
  • Zodpovedajúce platové podmienky s motivačnou zložkou
  • Podiel na realizovaných zákazkách
  • Po roku zamestnania zmluvu na dobu neurčitú a príspevok na dôchodkové pripoistenie
  • Vysoký stupeň sebarealizácie a vlastnú organizáciu pracovného času
  • Zaučenie a pravidelné školenia
  • Príspevok na stravovanie
  • Služobný automobil Škoda Octavia aj pre súkromné účely
  • Služobný laptop a mobil

  • Platové ohodnotenie:

Platové hodnotenie sa pohybuje v rozmedzí 1200 EUR (mesačné minimum) - 2100 EUR mesačne (s províziami, ktoré nemajú žiadný horný limit a žáleží len na schopnostiach kandidáta / zamestnanca).

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3828825  Dátum zverejnenia: 9.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 100 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac