Práca v sklade B&M v meste Runcorn, blízko Liverpoolu - bez znalosti AJ

Stirling, spol. s r.o.

Miesto práce
Liverpool, Runcorn, Veľká Británia
Termín nástupu
oktober, november
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pikovanie-nakladanie domácich potrieb  (napr. knihy, oblečenie, riad, hračky, kozmetika),
- teplý sklad !!!
- systém nakladania: podľa objednávky sa lepia nálepky na objednaný tovar (krabice), pikuje sa pomocou pickovania z papiera do klietok v LLOP
- mzda:
po 4 týždňoch sa prechádza na bonusový systém odmeňovania:
-víkend  a cez deň: - £7.50/hod + 0.50£ pri splnení normy
-overtime/nadčas - £9.50/hod. + 0.50£ pri splnení normy
-výhody: 28 dní platenej dovolenky ročne pri odpracovaných 12 mes., úspešní pracovníci majú možnosť dostať po 3 mesiacoch ponuku na FULL Time.
- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň, (5 dni do týždňa), 2-zmenná prevádzka (shifts: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, nočné smeny v tomto sklade nie su). Cez víkend je možnosť nastúpiť na nadčas na 13 hodinové smeny.
- týždeň dopredu pracovník vie, v ktorý deň pracuje a kedy má voľno
- výplata každý týždeň (v piatok) na britský účet,
Upozornenie : V súčastnosti je možné pracovať každý deň až do konca roku 2017. Je množstvo nadčasov.
-ubytovanie v meste Warrington-centrum, alebo Winsford z transportom do práce zadarmo od zamestnávateľa.
-doprava do práce je organizovaná mikrobusom  cca 20 minút z ubtovania priamo pred sklad, 2,50 £ za jednu cestu. Je to dobrovoľné, podľa slobodného rozhodnutia záujmcu o prácu, ak je klient ubytovaný v meste Warrington.
- predpokladaný vstupný poplatok do ubytovania je : £250, t.j. £70- nájom na týždeň (v poplatku je nájom za 2 týždne-140£),  £90  jednorázový poplatok za ubytovaciu zmluvu, £20 - perina a postelné oblečenie. Je to britský ubytovateľ.

Kandidát si môže zvoliť aj svoje vlastné ubytovanie, je to na jeho slobodnom rozhodnutí.

POZOR: ubytovanie nie je viazané na prácu, je možnosť si vybaviť vlastné ubytovanie !!!
- požadovaný anglický jazyk - bez znalosti AJ !
- transport do práce: pešo, mikrobusom
nástup do práce:   mesiac október, november 2017, každý pondelok nástup do práce
- najbližšie letiská: Liverpool a Manchester
- z letiska Vás vyzdvihne ubytovacia agentúra.
- vhodné len pre mužov a páry,
- práca vhodná pre 18-50 rokov,
Páry a skupinky si môžu dohodnúť zľavu

- možnosť vrátenia časti odvedených daní

- zdravotné poistenie odvádza zamestnávateľ

- zlepšenie jazykových schopnosti

- pracuje sa min. 37,5 hod./týždeň,

Informácie o výberovom konaní

Pri záujme poprosíme kontaktovať na: t.č. 0911 477 912

email: [email protected]

www.stirlingjobs.eu

Spoločnosť Stirlingjobs, s.r.o.

- je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce AA/2007/57121/17337/OISS

Povolenie vydalo 19.11.2007 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Telefonické interview s britským zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Britská zamestnávateľská agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaný anglický jazyk - bez znalosti AJ

Stirling, s.r.o. je personálna agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do zahraničia. Sme slovenská agentúra, ktorá má päťročnú skúsenosť na britskom trhu práce. Založení sme boli na základe potrieb a požiadaviek britských zamestnávateľov. Aj keď našim pôsobiskom sú krajiny Európskej únie, sme špecialisti pre sprostredkovanie práce vo Veľkej Británii. Špecializujeme sa na logistiku a skladovnictvo. Mame dlhoročné skúsenosti a voľné pracovné pozície aj v hospodárskej kríze. Zameriavame sa na sklady a agentúry, ktoré nám garantujú základný počet hodín do týždňa (40 hodín/týždeň), nadčasy sú možné a podliehajú sezónnosti. Spoločnosť povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2007/57121/17337/OISS 725/2007)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3153893  Dátum zverejnenia: 10.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1600 EUR/mesiac