Vedúci prevádzky

STILUS, s.r.o.

Grösslingová 71, pri Mlynských Nivách, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou a po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy + odmeny v % podľa výkonu prevádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie novej prevádzky v Banskej Bystrici
- obchodné stretnutia s klientmi – prezentácia novej prevádzky
- komunikácia s klientmi a prekladateľmi
- koordinácia pracovných projektov
- vypracovávanie cenových ponúk na preklady a tlmočenie
- prijímanie, zadávanie a odovzdávanie zákaziek
-administratívne práce súvisiace s vedením prevádzky

Ponúkame zaujímavú prácu v pracovnom prostredí novej prevádzky, zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť ďalej sa vedomostne rozvíjať ako pri riadení prevádzky, tak aj pri práci s cudzím jazykom.
Nové prostredie, zaujímavá práca, rozvoj jazykových schopností, možnosť ďalšieho vzdelávania - jazykové kurzy

Záujemcovia o pozíciu zašlite motivačný list a životopis v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni C1 (obidva jazyky výhodou), spoľahlivosť, zodpovednosť, aktívny prístup k riadeniu prevádzky, komunikačné schopnosti, dôslednosť a flexibilita.

Prekladateľská a tlmočnícka agentúra so sídlom na Grösslingovej ulici 71 v Bratislave,
pobočka Trenčín, Jesenského 12,
pobočka Žilina, Mariánske nám. 26.
Služby:
* 39 jazykov
* všetky druhy prekladov aj v expresných termínoch do 2, 8 a 24 hodín
* súdne overenie prekladov
* tlmočenie na všetkých úrovniach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Grösslingová 71
811 09 Bratislava
ID: 557675   Dátum zverejnenia: 10.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou a po skúšobnej dobe zvýšenie mzdy + odmeny v % podľa výkonu prevádzky