E-commerce asistent

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora a správa e-shopu,
- správa obsahu a pravidelná aktualizácia obsahu v platforme elektronického obchodu,
- starostlivosť o zverenú produktovú databázu,
- rozvoj a rozširovanie portfólia produktov,
- nové spolupráce s tretími stranami,
- kontinuálne vylepšovanie procesov s cieľom zvyšovať efektivitu,
- spolupráca na marketingových kampaniach e-shopu,
- spolupráca s centrálnym e-commerce tímom a online marketingovou agentúrou,
- zákaznícke prieskumy a vyhodnocovanie UX,
- mapovanie trhu,
- reporting,
- pracovná pozícia vyžaduje pravidelné cestovanie (Nitra/Trenčín).

- Stabilná a zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti,
- 13.plat,
- doplnková dovolenka nad rámec zákona,
- príspevok do III. piliera
- MultiSport karta a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v e-commerce a online marketingu výhodou. Skúsenosti s grafickým programom výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zručnosti v oblasti e-commerce,
- skúsenosti v online marketingu sú výhodou,
- skúsenosti s prácou v grafickom programe sú výhodou,
- analytické myslenie,
- záujem o moderné digitálne nástroje,
- znalosť anglického jazyka je nevyhnutnosťou,
- schopnosť pracovať samostatne,
- výborné organizačné schopnosti a manažment práce (schopnosť vykonávať viacero úloh naraz),
- vodičský preukaz, pracovná pozícia vyžaduje pravidelné cestovanie (Nitra/Trenčín)

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472179  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac