Obchodník/-čka servisu pre BA, TT

STILL SR, spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 900 EUR/mesiac13.plat, zamestnanecké benefity, mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj bezpečnostných a asistenčných systémov stálym alebo potenciálnym
zákazníkom
- tvorba cenových ponúk asistenčných a bezpečnostných prvkov pre manipulačnú techniku
- predaj širokej škály servisných služieb
- budovanie a udržiavanie kontaktov so zákazníkmi
- riešenie reklamácií a poistných udalostí

- 5 dní dodatkovej dovolenky
- cestovné náhrady /diéty/
- školenia a pravidelná podpora pri práci
- služobný automobil aj na súkromné účely
- príspevok do III. piliera
- trinásty plat
- jazykové vzdelávanie
- bonus pri pracovných a životných jubileách
- bonus za odporučenie nového zamestnanca
- bezplatná právna pomoc
- Cafeteria
- MultiSport karta

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravení posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, pošlite prosím profesný životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- úspešný obchodník
- prednostne so skúsenosťami s predajom v oblasti
manipulačnej techniky, dopravnej techniky,
automatizácie
- znalosť SAP výhodou
- skúsenosti s predajom služieb
- analytické myslenie
- schopnosť strategického plánovania
- vysoká úroveň soft skills
- silná zákaznícka orientácia

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4357302  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac