Logo STILL SR, spol. s r. o.

Si technický typ a chceš sa zlepšovať? Staň sa servisným technikom pre oblasť Senec a Pezinok

STILL SR, spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 1 700 EUR/mesiac13.plat, nástupný bonus, mesačné bonusy, zamestnanecké benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného servisného technika pre oblasť Senec a Pezinok. Tvojou náplňou práce bude:

​- Opravy a údržby vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky zn. STILL,

​- Príprava vozíkov na predaj, prenájom a príprava nových vozíkov pre zákazníkov,

- Komunikácia so zákazníkmi,

- Práca si vyžaduje cestovanie v regióne na pridelenom služobnom vozidle.

- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie/bonusový systém,
- odborné školenia,
- doplnková dovolenka nad rámec zákona,
- trinásty plat,
- príspevok do III. piliera,
- MultiSport karta a mnohé ďalšie.

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív pre oblasť Senec a Pezinok, prosím profesný životopis zašlite čo najskôr.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik, autoelektrikár, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosti s opravami elektrotechnických zariadení,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie, - základy hydrauliky
- čítanie elektrických schém výhodou,
- preukaz VZV výhodou.

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Slamka
E-mail: poslať životopis
ID: 4240913  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac