Koordinátor servisných technikov - dispečér

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiacod 900, - 1.300,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonická a mailová komunikácia
- plánovanie servisných zásahov na vysokozdvižných vozíkoch    (VZV) a manipulačnej technike
- riadenie údržby,  technickej kontroly,  kontrola dodržiavania    termínov v systéme SAP
- zabezpečenie dostupnosti servisu pre zverený región
- kontaktná osoba pre zákazníkov vo všetkých oblastiach    servisu STILL vo zverenom regióne
- riadenie a rozvoj servisných technikov
- vytváranie zákaziek a cenových ponúk
- kontrola a opravovanie servisných správ v SAP-e
- vytváranie mesačných reportov
- aktívna komunikácia a podpora regionálnych servisných    manažérov

Firemné benefity platné po zmene PP na dobu neurčitú

- dodatková dovolenka
- školenia a pravidelná podpora pri práci
- jazykové vzdelávanie
- trinásty plat
- príspevok do III. piliera

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie na minimálne 6 mesiacov

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom zašlite čo najskôr. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

- technického alebo strojárskeho zamerania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, flexibilita
- slušné vystupovanie a jednanie
- schopnosť rýchleho rozhodovania
- logické uvažovanie a technické myslenie
- hospodárska korešpondencia

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov