Financial controller / Finančný kontrolór

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Dlhá 91, Nitra-Mikova Ves, Mikov dvor, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.250,- + variabilné odmeny vyplácané mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia účtovnej závierky a mesačný reporting pre materskú spoločnosť v rámci stanovených termínov, príprava komentárov, analýza mesačných a štvrťročných výsledkov
- Príprava a vypracovanie plánov spoločnosti na základe čiastkových plánov pre predaj, prenájom a servis, príprava mesačných plánov
- Priebežné analýzy ukazovateľov plánu, vrátane predkladania návrhov opatrení pre vedenie spoločnosti
- Riadenie finančných tokov, prognózovanie cash flow, analýzy pracovného kapitálu
- Komplexná kontrola a správa agendy leasingu (vrátane registrácie leasingových zmlúv v programe Lease Engine/LISA)
- Evidencia splátkových kalendárov (finančný a operatívny leasing)
- Spolupráca v rámci projektov vo finančnom oddelení, komunikácia s internými zákazníkmi
- Správa kmeňových dát modulu financie a kontroling
- Organizácia a riadenie fyzickej inventarizácie majetku a tovaru spoločnosti
- Spolupráca s audítorskou firmou, daňovými poradcami a daňovým úradom

- Dodatková dovolenka
- Školenia a pravidelná podpora pri práci
- Jazykové vzdelávanie
- Príspevok do III. piliera
- Trinásty plat
- Mladý kolektív

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravení posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, pošlite prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom do 11.10.2018. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Analytické myslenie, flexibilita
- Orientácia na výsledky a riešenia
- Pro-aktívny prístup k riešeniu problémov
- Ochota vzdelávať sa a rozvíjať
- Lokálne účtovné štandardy + IFRS: chápanie účtovných princípov, hlavné rozdiely medzi lokálnymi účtovnými štandardmi a IFRS
- Znalosti o finančných nástrojoch a porozumenie v oblasti leasingu

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dlha 91
949 07 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Tábiová
E-mail: poslať životopis
ID: 2930594   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.250,- + variabilné odmeny vyplácané mesačne