Regionálny vedúci servisného tímu - Západ

STILL SR, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora a riadenie servisných technikov a servisného dispečéra
- budovanie a udržiavanie kontaktov so zákazníkmi, starostlivosť o nich
- predaj servisných služieb a zvyšovanie obratu u stálych zákazníkov
- riešenie reklamácií a poistných udalostí
- sledovanie a analyzovanie KPI ukazovateľov v regióne

- dodatková dovolenka
- školenia a pravidelná podpora pri práci
- služobný automobil aj na súkromné účely
- trinásty plat
- mladý kolektív

Ak spĺňate vyššie uvedené podmienky a ste pripravený posilniť svojimi skúsenosťami a profesionálnym výkonom náš kolektív, pošlite prosím písomnú prihlášku spolu s profesným životopisom zašlite do 12.4.2018. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, obchodné alebo strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- príjemné vystupovanie, flexibilita
- komunikačné znalosti a predajné zručnosti
- technické myslenie, obchodný duch
- schopnosť zistiť potrebu zákazníka
- obchodná korešpondencia

Spoločnosť STILL SR, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou nemeckého výrobcu STILL GmbH pre Slovenskú republiku, zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky, regálov a softvérových riešení pre Intralogistiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2869831  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou