Logo STILCAR Košice s.r.o.

Prijímací technik v autorizovanom servise Subaru

STILCAR Košice s.r.o.

Miesto práce
SUBARU - STILCAR Košice s.r.o., Hraničná, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ % podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Prijímanie zákazníkov s úsmevom a profesionálnym prístupom.
  • Aktívne počúvanie problémov a potrieb zákazníkov a získavanie podrobných informácií o stave ich vozidiel.
  • Analyzovanie problémov a poskytovanie zákazníkom jasných a presných informácií o diagnostikovaných problémoch a navrhovaných opravách.
  • Príprava a spracovanie pracovných objednávok, zahŕňajúcich detailné informácie o potrebných opravách, náhradných dieloch a odhadovaných nákladoch.
  • Efektívne koordinovanie práce v servise a prideľovanie úloh technikom na základe priorít zákazníkov.
  • Aktívna komunikácia so zákazníkmi počas celého servisného procesu, informovanie o priebehu práce a prípadných dodatočných nájdených problémoch.
  • Komplexné riešenie poistných udalostí
  • Kontrola kvality vykonanej práce a zabezpečenie, aby boli zákazníci spokojní s výsledkom servisu.

  • Stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti.
  • Konkurencieschopná mzda a bonusový systém.
  • Príležitosť na odborný rast a rozvoj prostredníctvom školení a profesionálnych kurzov.
  • Príjemné pracovné prostredie a tímová atmosféra.

​Hľadáme dynamického a dobre organizovaného prijímacieho technika/ techničku, ktorý sa pripojí k nášmu tímu v servise. Ako prijímajúci technik budete mať kľúčovú úlohu v zabezpečení plynulého priebehu servisných procesov a vytvorení pozitívnej skúsenosti pre našich zákazníkov. Vaša schopnosť rýchleho riešenia problémov a vynikajúca komunikačná zručnosť budú kľúčom k úspechu v tejto úlohe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

2

  • Technické znalosti týkajúce sa motorových vozidiel a ich systémov.
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti a schopnosť budovať pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
  • Schopnosť rýchlo a efektívne diagnostikovať a identifikovať problémy problémy a navrhovať adekvátne riešenia.
  • Dobré organizačné schopnosti a schopnosť pracovať v hektickom prostredí.
  • Schopnosť pracovať v tíme a podporovať spoluprácu medzi členmi tímu.
  • Záujem o osobný a profesionálny rozvoj v oblasti automobilového servisu
  • Schopnosť spravovať dokumentáciu spojenú s opravami a údržbou vozidiel, ako aj riadiť fakturáciu a platby.
  • Dôkladnosť a presnosť pri zaznamenávaní informácií o vozidlách a vykonaných prácach.
  • Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu alebo v autoservise sú výhodou.

Autorizovaný predaj a servis vozidiel SUBARU a ISUZU

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Chomiak
Tel.: +421907799779
E-mail: poslať životopis
ID: 4784706  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac