Automechanik

STIGI-TRANS s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava, údržba a servis motorových vozidiel
- mechanické prípadne elektrikárske práce
- odborné servisné prehliadky vozidiel
- občas servisné výjazdy

- práca v novozaloženej dielni, ktorá má v pozadí stabilnú firmu (možnosť konzultovania pri zavedení nových postupov, skúseností, atď)
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- používanie najnovších technológii
- príspevok na stravovanie, firemné oblečenie
- priateľské prostredie, mladý kolektív
- tímové stretnutia, teambuilding, vianočný večierok

Firma STIGI GARAGE s.r.o. je novozaložená spoločnosť, ktorá vstupuje na trh autoservisov v Nových Zámkoch. V prvom rade svoju činnosť bude uplatňovať na flotile spoločnosti STIGI-TRANS s.r.o., ale samozrejme brány servisu budú otvorené pre každého, kto bude potrebovať servisovať svoje vozidlo.
Dielňa je vybavená novým náradím, novými technológiami, so všetkým čo treba na poskytnutie kvalitných servisných služieb!

Chceme byť jednotkou medzi rýchloservismi, chceme vybudovať servis, ktorý bude časom každý poznať len v dobrom a naše dobré meno sa bude šíriť bleskovou rýchlosťou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik - opravár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore automechanik
- uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- zručnosť, precíznosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita
- samostatnosť

STIGI-TRANS s. r. o. je mladá, ale zároveň rýchlo sa rozvíjajúca firma, ktorá Vám garantuje rýchlosť, presnosť, efektívnosť a hlavne priaznivé ceny. Vo svojej činnosti sa v prvom rade riadime požiadavkami zákazníka, aby sme dosiahli čo najväčšiu spokojnosť, a tým získali dobré meno na trhu v oblasti autodopravy.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3370429  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200