Absolventská prax na oddelení Logistiky, Príjem materiálu

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Ihneď
750 EUR/mesiacKompenzácia cestovných nákladov mesačne Nadštandardne dotovaná strava v jedálni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Super príležitosť pre absolventov, či študentov končiacich ročníkov!
Rozbehnite svoju kariéru v zahraničnej spoločnosti
Pošlite svoj životopis a môžete získať prácu snov s možnosťou uplatnenia v prosperujúcej výrobnej firme.
Vašou náplňou práce bude najmä:

Podpora procesov na oddelení Logistiky:
- práca s MS Office
- podpora oddelenia pri administratívnych činnostiach
- príprava podkladov pre reporty a tvorba reportov
- komunikácia s inými oddeleniami a dodávateľmi
- ... a rôzne iné zaujímavé činnosti.

Možnosť získať skúsenosti v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného
Nadštandardne dotovaná strava v jedálni
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérneho rastu
V prípade spokojnosti môžete získať zmluvu na dobu neurčitú

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Financie, Ekonomika, Inžiniering alebo podobné...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové veci
Práca s MS office - mierne pokročilý, pokročilý
Hľadáme absolventa či študenta, ktorý vie pracovať 40 hod týždenne

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4369066  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac