Inžinier Logistiky / Logistic Engineer

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4760, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacZákladný mesačný plat od 2000€ v závislosti od predchádzajúcich skúseností, ročná odmena na základe splnenia cieľov možná až do výšky 14% z ročnej hrubej mzdy. Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného. Nadštandardne dotovaná strava v jedálni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prepare logistic strategies or conceptual designs for production facilities
Evaluate effectiveness of current or future logistical processes
Develop specifications for equipment, tools, facility layouts, or material-handling systems
Identify cost-reduction or process-improvement logistic opportunities
Interview key staff or tour facilities to identify efficiency-improvement, cost-reduction, or service-delivery opportunities
Prepare or validate documentation on automated logistics or maintenance-data reporting or management information systems
Identify or develop business rules or standard operating procedures to streamline operating processe
Determine feasibility of designing new facilities or modifying existing facilities, based on factors such as cost, available space, schedule, technical requirements, or ergonomics.
Determine logistics support requirements, such as facility details, staffing needs, or safety or maintenance plans
Conduct logistics studies or analyses, such as time studies, zero-base analyses, rate analyses, network analyses, flow-path analyses, or supply chain analyses
Analyze or interpret logistics data involving customer service, forecasting, procurement, manufacturing, inventory, transportation, or warehousing
Provide logistics technology or information for effective and efficient support of product, equipment, or system manufacturing or service
Apply logistics modeling techniques to address issues such as operational process improvement or facility design or layout
Evaluate the use of inventory tracking technology, Web-based warehousing software, or intelligent conveyor systems to maximize plant or distribution center efficiency
Develop logistic metrics, internal analysis tools, or key performance indicators for business units.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 100% bežného cestovného.
Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov do výšky 14% ročného platu.
Nadštandardne dotovaná strava v závodnej jedálni
Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v oblasti logistiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1- ročné predchádzajúce skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii vo veľkej alebo stredne veľkej výrobnej spoločnosti

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4330006  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac