Finančný kontrolór

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
asap
1 050 EUR/mesiacZákladný plat od 1050,-€ v závislosti od schopností a predchádzajúcich skúseností, ročná odmena na základe splnenia cieľov možná až do výšky 14% z ročnej hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Pripravuje konsolidáciu stanovených údajov na miestnej úrovni a odsúhlasenie účtovných výkazov za skupinu (počas mesačného uzatvárania účtovných denníkov)
o Je zodpovedný za prípravu zverenej časti rozpočtu
o Modeluje odpisy a amortizáciu, monitoruje rast aktív a odpisovanie majetku
o Vyrátava štandardné náklady
o Vyrátava vnútropodnikové ceny
o Spracováva odhady priameho materiálu, služieb, mimoriadnych výdavkov, kapitálových výdavkov, mzdových nákladov a prínosov
o Poskytuje podporu pri kontrolingových činnostiach a analýzach v zmysle požiadaviek svojho nadriadeného"

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného.
Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov.
Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce numerické a analytické schopnosti a schopnosť interpretovať fakty
Dokonalá znalosť finančného vykazovania a plánovania

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4028287  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac