Process Engineer

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacPlat od 1300€/ mesiac. finálna ponuka sa odvíja od predchádzajúcich skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Implementácia činností vyvažovania liniek a analýzy 3M (Muri, Mura, Muda) odstránením problémov s ergonómiou na pracovných pozíciách, v súlade s ochranou životného prostredia, BOZP, platnou legislatívou a medzipodnikovými smernicami.
● Zodpovedný za analýzu súčasných výrobných problémov a navrhovanie riešení, v spolupráci s ostatnými oddeleniami
● Analýza pracovného toku a zlepšenie dizajnu pracoviska
● Vývoj, úprava existujúcich montážnych pozícií a implementácia nového vylepšeného dizajnu pracoviska
● Podpora projektov vo výrobe týkajúcich sa kvality, bezpečnosti a efektívnosti
● Zodpovednosť za analýzu, riadenie a riešenie bezpečnostných problémov spojených s výrobou, ktoré nahlásili iné oddelenia.
● Špecifikácia typu nástrojov potrebných na výrobu pre každú montážnu stanicu, pracovnú pozíciu
● Spolupráca s ostatnými oddeleniami (R&D, Kvalita, Výroba) pri zavádzaní nových produktov do výroby
● Podieľanie sa na tvorbe technologickej dokumentácie (postupy, normy, SOP)
● Riadenie BOM (kusovníka) a kódovanie výrobných cyklov pre nové modely správnym odhadom na základe požiadaviek personálu a výrobných časov, úprava existujúcich údajov v systéme SAP
● Neustála analýza tokov výrobného procesu s cieľom zlepšenia kvality a zníženia nákladov
● Zaistenie kompletného technického dozoru v spolupráci s dodávateľom strojov a zariadení počas investičných procesov
● Návrh a vývoj výrobných procesov pre zlepšenia, zmeny výrobkov, nových výrobkov a súvisiacich prípravkov a nástrojov, ktoré sú potrebné v súlade s nízkou chybovosťou a nízkymi nákladmi na výrobok.
● Poskytovanie technickej podpory výrobnému oddeleniu pri riešení technických problémov
● Spolupráca pri príprave investičných zámerov a nákladov oddelenia
● Spolupráca pri definovaní materiálového toku, definovaní spôsobu skladovania a manipulácie s materiálmi a výrobnými komponentmi

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.
Kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného.
Ročná odmena na základe splnenia stanovených cieľov.
Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom, aj anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Industrial Engineering, Engineering, Quality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

3

Znalosť montážnych výrobných koncepcií, znalosti v oblasti zberu údajov a zisťovania príčin výpadkov, Lean prístupe, Poka Yoke
Dobré komunikačné schopnosti
Schopnosť rýchlo pochopiť moderné technológie
Schopnosť stanoviť priority pri viacerých projektoch
Technické myslenie
Schopnosť pracovať v tíme
Proaktívny postoj k riešeniu problémov
Ochota neustále sa ďalej vzdelávať a profesionálne rásť

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3997435  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac