Administrátor expedície (Ref. č.: 5020035922)

STIGA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,-€, plus kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného, ročná odmena na základe splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je zodpovedný za prepravu finálnych produktov podľa plánov a harmonogramov
Uskutočňuje dozor pri nakladaní nákladného auta
Uskutočňuje denné a týždenné fyzické inventúry, sleduje a vysvetľuje všetky zmeny
Je v kontakte so štátnymi regulačnými orgánmi (colný úrad, polícia)
Vypracováva nákupné objednávky spotrebných materiálov
Sleduje zákazky v systéme SAP
Zabezpečenie/riadenie úrovne zásob dokončenej výroby
Informuje špeditérov a zákazníkov o termínoch dodania a zmenách termínov dodania
Komunikuje a spolupracuje s obchodným oddelení v Taliansku a zástupcami externých skladov
Včasná a presná príprava a sledovanie DDT , CMR, zásielkových zoznamov (sprievodiek) a iných dokumentov prepravy
Príprava a odoslanie faktúr zákazníkom
Spolupracuje s odd. plánovania výroby prepracovaním harmonogramu výroby v zmysle požiadaviek zákazníkov
Spolupracuje s oddelením obchodu, výskumu a rozvoja, oddelenie výstupnej logistiky (Outbound Logistics) a iné oddelenia materskej spoločnosti STIGA IT

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Možnosti profesionálneho rastu
Kompenzácia cestovných nákladov
Ročná odmena na základe splnenia cieľov
Možnosť zakúpiť firemné výrobky so zľavou

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite, prosím, svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.
Vo svojom CV nezabudnite uviesť kontaktné telefónne číslo, nakoľko kandidáti budú kontaktovaní telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Skúsenosti v oblasti dopravy a špeditérstva vrátane platnej legislatívy
2

• Schopnosť simultánne pracovať na viacerých projektoch, alebo riešiť niekoľko záležitostí súčasne
• Interpersonálne zručnosti v záujme rozvíjania dobrých pracovných vzťahov na riešenie sťažností
• Preukázateľné zanietenie a zodpovednosť za zákazníka
• Schopnosť pracovať v tíme
• Ochota nepretržite sa vzdelávať a profesionálne napredovať

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou záhradného zariadenia

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1
05951 Poprad - Matejovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Olejník
E-mail: poslať životopis
ID: 3531281   Dátum zverejnenia: 5.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,-€, plus kompenzácia cestovných nákladov vo výške 75% bežného cestovného, ročná odmena na základe splnenia cieľov