Účtovník

STIEFEL EUROCART s.r.o.

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2019
1.200 € brutto + motivačná zložka, suma zákl. zložky mzdy môže byť upravená v súlade s odbornou praxou a znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie dodávateľských faktúr
- Účtovanie pokladničných dokladov, registračná pokladňa
- Účtovanie interných dokladov, leasingov, majetku a odpisov, miezd a odvodov, časového rozlíšenia
- Vedenie agendy vozového parku
- Vedenie agendy poistenia
- Komunikácia s daňovým úradom
- Mesačná kontrola, tvorba a podanie výkazov DPH, Kontrolného výkazu a Súhrnného výkazu na Daňový úrad
- Spracovanie a podanie dane z motorových vozidiel
- Vypracovanie koncoročnej inventúry všetkých účtov
- Spracovanie a podanie daňového priznania k dani z príjmov PO, účtovnej závierky a poznámok
- Spracovanie mesačnej dochádzky zamestnancov
- Vedenie agendy GDPR
- Vypracovanie a podanie hlásenia Intrastat
- Internetbanking – realizovanie platobných príkazov
- objednávanie stravovacích poukážok
- Vypracovanie mesačných, kvartálnych a ročných štatistických výkazov
- Sledovanie legislatívnych zmien a aktívna spolupráca pri ich zapracovaní do praxe

Parkovacie miesto v mieste práce, nápoje zadarmo, zamestnanecké zľavy,
Jedná sa o prácu v príjemnom prostredí a kolektíve.

Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky obsadzovaného miesta.
Vyhovujúcich záujemcov zavoláme na osobný rozhovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Účtovník / účtovníčka so znalosťami komplexného účtovníctva a obchodnej dokumentácie.
Prax v odbore minimálne 5 rokov.
Prehľad v oblasti účtovných predpisov a platnej daňovej legislatíve.
Spoľahlivosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Vydavateľstvo a obchodná spoločnosť pôsobiaca 30 rokov na Slovensku v oblasti vzdelávania. Tvoríme a predávame vzdelávacie materiály, didaktické a kreatívne pomôcky a digitálne technológie.
Viac na www.stiefel.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3665126  Dátum zverejnenia: 11.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 € brutto + motivačná zložka, suma zákl. zložky mzdy môže byť upravená v súlade s odbornou praxou a znalosťami