Majster výroby - vyrábame top kvalitu, buďte pri tom

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy - od 1300 € brutto, základná zložka mzdy sa odvíja od skúsenosti a praxe + mesačné prémie do výšky 20 % + odmeny, príplatky a mzdové zvýhodnenia podľa platnej personálnej politiky firmy, Vianočná a dovolenková odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si prácu a chcete uplatniť svoje zručnosti? Pridajte sa k nám! Predaj našich výrobkov celosvetovo rastie a s ním rozširujeme aj naše kapacity a počet zamestnancov. Úspech našej spoločnosti závisí od skúseností a motivácie našich zamestnancov, preto je našim záväzkom ich rozvoj. Cieľom spoločnosti STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. je umožniť zamestnancom pracovať čo najlepšie, rozvíjať ich vlastný potenciál a napĺňať pracovné ambície.

Do našej spoločnosti prijmeme šikovného majstra, ktorý bude mať na starosti:

» riadenie výrobného procesu,
» organizáciu práce výrobných pracovníkov,
» zodpovednosť za dodržiavanie technologického procesu, kvality výroby, produktivity a dodržiavanie zásad BOZP,
» bude spolupracovať s oddelením kvality, technológie, konštrukcie.

Staňte sa súčasťou výroby celosvetového technologického lídra na trhu v segmente ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie STIEBEL ELTRON. Veríme, že práca u nás sa vám bude páčiť a nájdete v nej stabilné zamestnanie aj príjemný kolektív.

U nás vieme dobre vykonanú prácu oceniť, a to nielen mzdou. S našimi zamestnancami sa delíme o úspech spoločnosti prostredníctvom týchto benefitov:

» možnosti ďalšieho odborného rozvoja a vzdelávania,
» odmeny (v rámci platnej personálnej politiky firmy),
» Vianočná a dovolenková odmena,
» príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
» referenčný bonus za odporúčanie nového zamestnanca,
» zvýhodnený predaj firemných výrobkov,
» firemné spoločenské posedenia (vianočný večierok, family day, deň detí),
» závodné stravovanie,
» príspevok na dopravu podľa počtu km alebo firemný autobus zo SNV a Smižian,
» firemné športové aktivity,
» ľudský prístup v prostredí rodinnej firmy.

Zaujali sme Vás? Ak áno, radi si prečítame Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Počet rokov praxe

2

Tešíme sa na životopisy uchádzačov, ktorí majú väčšinu z nasledujúce skúseností:

» skúsenosť s vedením pracovníkov,
» znalosť technickej a technologickej dokumentácie,
» analytické myslenie,
» komunikačné zručnosti,
» práca s PC, excel, word, outlook,
» práca so SAP výhodou.

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Kéri Bašistová
E-mail: poslať životopis
ID: 4509174  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac